TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

6 listopada 2022

1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca listopada. Z tej racji Msze św wspólnotowe całej parafii o 7, 11 i 15. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy Świętej dla całej parafii w waszej intencji.

2. Dziękuje za składkę gospodarczą inwestycyjną październikową.

3. W środę, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Po nowennie spotkanie grupy mężczyzn na plebani.

W czwartek o 17.oo dzień papieski Msza św. i nowenna do Jana Pawła II ucałowanie relikwii.

4. W piątek, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Msza Święta uroczysta ojczyźniana w naszej świątyni o godz. 17.oo przed Msza św. przedstawimy program słowno muzyczny poświęcony naszej ojczyźnie. Przygotuje go grupa DSM. z ks. proboszczem. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszej ojczyzny. Modlitewną pamięcią będziemy ogarniać wszystkich, którzy zginęli w walce o jej wolność. Niech zewnętrznym znakiem naszego świętowania będzie wywieszona flaga narodowa.

5. Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach codziennie o godz. 17.oo. Zapraszamy serdecznie, aby naszym bliskim zmarłym wyjednać łaskę życia wiecznego.

6. W najbliższą niedzielę, 13 listopada, przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym (zawsze w drugą niedzielę listopada). Także tego dnia będziemy do puszek wspierać Kościoł na wschodzie.

Za tydzień Msze św. w kaplicach Demblin i Miechowice Małe o godz. 9.oo.

7. Naszą pomoc zmarłym okazujemy przez zamawiane Msze św., i składane wypominki.

Wypominki roczne: od I niedzieli adwentu. Wypisujemy imiona najbliższych zmarłych rodziców, rodzeństwo. One będą czytane przed Mszami św. Podać na którą godzinę.7, 11, 15 i czy kaplice. Za wszystkie ofiary składane z racji wypominek Bóg zapłać.

8. Proszę o opłaty cmentarne na rok 2022 -- 100 zł.

Proszę do sprzątanie kościoła Sikorzyce  Rodziny Kręplica, Szynal, Czesław Nowak, i Wiesława Nowak, Stryczek, Święch i Mrówka.

Prośba o choinki do kościoła jeśli ktoś chce ofiarować minimum 3,5 m.

Proszę o kontakt w tym tygodniu z ks proboszczem. Zaoszczędzimy dużo pieniędzy. Niż kupować w specjalistycznych szkółkach.

05 listopada 2022